Powrót

Producent: Euronda

 

Kraj: Włochy  

 

Gwarancja: 12 m-cy 

 

Rodzaj: impulsowa         

 

Euroseal 2001 Plus

Waga: 7,4 kg

 

Pałąk na rękawy: 39 cm

 

Szerokość zgrzewu: 12 mm

 

Zasilanie: 230 V

 

Do sklepu

 

W dzisiejszych czasach nie trzeba już nikogo przekonywać do pakowania narzędzi medycznych przed sterylizacją w torebki lub rękawy papierowo-foliowe. Na szczęście jest, to standardowa procedura stosowana praktycznie we wszystkich placówkach medycznych.

 

Często jesteśmy pytani przez naszych klientów o to co wybrać do pakowania narzędzi. Torebki papierowo-foliowe samoklejące, czy też rękawy papierowo foliowe. Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety.

 

Zastosowanie torebek nie wymaga posiadania zgrzewarki jednak torebki mają określone wymiary. Trzeba mieć kilka rozmiarów aby skutecznie je dopasować do sterylizowanych narzędzi. Ich cena jednostkowa jest relatywnie wysoka. W sytuacji kiedy robimy mało sterylizacji dla małej ilości narzędzi będzie, to ekonomiczne rozwiązanie.

 

Zastosowanie rękawów papierowo-foliowych niesie za sobą konieczność użycia specjalnej zgrzewarki. Rękaw pozwala jednak na łatwe dopasowanie do długości narzędzi w danym pakiecie. Koszt jednego pakietu przygotowanego przy pomocy rękawa jest około 8x mniejszy niż przy użyciu torebek samoklejących. Okazuje się, to istotne w sytuacji kiedy będziemy wykonywać więcej sterylizacji dla większej ilości narzędzi. Wówczas zakup zgrzewarki szybko się zwraca.

 

Zgrzewarka EUROSEAL 2001 Plus posiada bardzo solidną budowę gwarantującą odpowiednią wytrzymałość nawet w sytuacji dużego obciążenia pracą. Standardowo zamontowany nóż pozwala na łatwe przycinanie rękawa na odpowiednią długość Gotowość do pracy oraz poprawność każdego zgrzewu sygnalizowana jest wizualnie oraz za pomocą sygnału dźwiękowego.

 

Obsługa jest bardzo prosta i nie wymaga specjalnego przeszkolenia personelu. Szeroki pałąk pozwala na zamontowanie kliku rękawów o różnych szerokościach dokładnie dopasowanych do narzędzi, które będą pakowane. Średnica pałąka pozwala na zawieszenie rękawów dowolnej marki. Wybraliśmy dla Państwa właśnie tą zgrzewarkę ponieważ jest bardzo solidna, funkcjonalna i bardzo łatwa w obsłudze. Z czystym sumieniem polecamy ją jako wyposażenie dodatkowe, oferowanych przez nas autoklawów.

 

Ofertę torebek i rękawów papierowo-foliowych znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym pod adresem www.autoklaw.com.pl

 

Materiały eksploatacyjne

  • Rękawy papierowo-foliowe
  • Torebki samoprzylepne

 

Szczegółowe dane techniczne

 

Producent: Euronda

Kraj: Włochy

Rodzaj: Impulsowa

Zgłoszenie do UDT: nie wymaga

Gwarancja bazowa: 12 m-cy

Szer. pałąka na rękawy: 39 cm

Szer. zgrzewu: 12 mm

Obcinarka: tak

Regulacja temperatury: nie

Gabaryty: 48 cm x 38 cm x 19 cm

Waga: 7,4 kg

Zasilanie: 230 V

Pobór mocy: 110 W

Wyślij zapytanie:

Wymagany

Wymagany

Wymagany

Wymagany

Wymagany

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

Wymagany

Wymagany

Wymagany

© 2017 Medbit.PL Sp. z o.o. / All rights reserved