Autoklawy

 

MELAtronic 15EN +

 

Nowy MELAtronic 15EN+, to wersja rozwojowa. Proste rozwiązania techniczne poprzedniego modelu zostały dodatkowo wsparte nowym system suszenia. Dzięki temu sterylizacja narzędzi opakowanych jest teraz dużo skuteczniejsza. Funkcja suszenia włącza się automatycznie po zakończonym procesie sterylizacji.

 

Nie wymaga zgłoszenia do Urzędu Dozoru Technicznego.

Nasz sprawdzony wybór!

 

Statim 2000S

 

Najmniejszy z rodziny autoklawów STATIM charakteryzuje się zdolnością do błyskawicznej sterylizacji, która dla narzędzi niepakowanych trwa około 6 min. Tak krótki czas sterylizacji pozwala na bezproblemowe przygotowanie narzędzi między przyjęciami pacjentów lub błyskawicznym przygotowaniu narzędzi do nieplanowanego zabiegu.

 

Nie wymaga zgłoszenia do Urzędu Dozoru Technicznego.

 

Runyes SEA - 17

 

Autoklaw, chińskiego producenta o nominalnej pojemności komory 17 litrów z próżnią wstępną i suszeniem próżniowym nadaje się do sterylizacji narzędzi opakowanych i nieopakowanych. Autoklaw wyposażony jest w ciekłokrystaliczny wyświetlacz, na którym odczytać można ciśnienie, temperaturę, czas cyklu i wykres sterylizacji.

 

Wymaga zgłoszenia do Urzędu Dozoru Technicznego.

 

Runyes SEA - 8

 

Autoklaw, chińskiego producenta o nominalnej pojemności komory 8 litrów z próżnią wstępną i suszeniem próżniowym nadaje się do sterylizacji narzędzi opakowanych i nieopakowanych. Autoklaw wyposażony jest w ciekłokrystaliczny wyświetlacz, na którym odczytać można ciśnienie, temperaturę, czas cyklu i wykres sterylizacji.

 

Nie wymaga zgłoszenia do Urzędu Dozoru Technicznego.

 

Autoklawy Prestige Medical

 

Autoklawy serii CLASSIC & MEDIA są to autoklawy typu N angielskiej firmy Prestige Medical. Posiadające próżnię termodynamiczną i suszenie termiczne. Przeznaczonye są do salonów kosmetycznych i fryzjerskich wyłącznie do sterylizacji materiałów litych, niewgłębionych (wsad typu B) i nieopakowanych. Są to urządzenia wolnostojące.

 

Nie wymaga zgłoszenia do Urzędu Dozoru Technicznego.

Czytaj więcej . . .

 

Runyes SEA - 22

 

Autoklaw, chińskiego producenta o nominalnej pojemności komory 22 litry z próżnią wstępną i suszeniem próżniowym nadaje się do sterylizacji narzędzi opakowanych i nieopakowanych. Autoklaw wyposażony jest w ciekłokrystaliczny wyświetlacz, na którym odczytać można ciśnienie, temperaturę, czas cyklu i wykres sterylizacji.

 

Wymaga zgłoszenia do Urzędu Dozoru Technicznego.

© 2017 Medbit.PL Sp. z o.o. / All rights reserved