Akcesoria

 

Destylarka do wody Aquastat

 

Bardzo nowoczesna, mała destylarka do wody chłodzona powietrzem. Jak wszystkie produkty firmy SciCan również AQUASTAT jest wykonana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Konstrukcja pozbawiona jest kompromisowych rozwiązań dzięki czemu otrzymujemy produkt o wyjątkowej trwałości i niezawodności.

 

Dzięki trzyelementowej budowie obsługa jest bardzo ergonomiczna i bezpieczna. Jest, to jedna z absolutnie najlepszych destylarek chłodzonych powietrzem na naszym rynku.

 

 

Zgrzewarka Euroseal 2001 Plus

 

Zgrzewarka EUROSEAL 2001 Plus posiada bardzo solidną budowę gwarantującą odpowiednią wytrzymałość nawet w sytuacji dużego obciążenia pracą. Standardowo zamontowany nóż pozwala na łatwe przycinanie rękawa na odpowiednią długość Gotowość do pracy oraz poprawność każdego zgrzewu sygnalizowana jest wizualnie oraz za pomocą sygnału dźwiękowego.

 

Rejestrator cykli Data Logger

 

Jest, to jeden z najlepszych rejestratorów przebiegu cykli mycia, dezynfekcji i sterylizacji parowej z dostępnych na naszym rynku. Każdy cykl zapisywany jest na podłączonym do rejestratora pendrive jednocześnie w dwóch formatach: PDF oraz TXT.

 

Odczytanie rejestrów jest zatem możliwe w każdym systemie komputerowym oraz w smartfonie i tablecie.

 

DataLogger jest zintegrowany z takimi urządzeniami jak: STATIM 7000, STATIM 5000 G4, HYDRIM C61wd G4, HYDRIM M2 G4.

 

Wersję zewnętrzną można podłączyć do: STATIM 2000S oraz STATIM 5000S.

© 2017 Medbit.PL Sp. z o.o. / All rights reserved